| Rozměry pracovní plochy stolu | 800 x 400 mm |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| 400 | |
| 400 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
| 40 - 2000 | |
| ISO 40 | |
| Rozměry d x š x v | 1830 x 1645 x 1735 mm |
| 1725 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
odměřování pro 3 osy Newall
dodělaný druhý ovládací panel pro snazší obsluhu a automatické mazání vodících ploch
vrchní display na stroji není, byl pro interní potřebu výroby
Stroj je v dobrém stavu, pod proudem.
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ne |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 900 x 500 mm |
| Pojezd osy X | 700 mm |
| 500 | |
| 500 | |
| ISO 40 | |
| 0 - 3150 | |
| Rozměry d x š x v | 2220x2115x2120 mm |
| 2550 |
| Rok výroby: | 1974 |
| Řídící systém | ne |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 300 x 700 mm |
| Pojezd osy X | 500 mm |
| 400 | |
| 250 | |
| ISA 40 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 1450 x 1660 mm |
| 1550 |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| 802 D si | |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 254x1000 mm |
| Pojezd osy X | 620 mm |
| 250 | |
| 150 | |
| SK 40/BT 40 | |
| 60 - 4000 | |
| Rychloposuv | 7,5 m/min |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 800 x 400 mm |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| 400 | |
| 400 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
| 40 - 2000 | |
| ISO 40 | |
| Rozměry d x š x v | 1830 x 1645 x 1735 mm |
| 1725 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 310 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 800 x 400 mm |
| Pojezd osy X | 500 mm |
| 400 | |
| 400 | |
| ISO 40 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 5,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 2210 x 2580 x 1910 mm |
| 2600 |