Změna technických parametrů vyhrazena.
Machine in working condition, with accessories.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 5300 x 1090 mm |
| Pojezd osy X | 4000 mm |
| Pojezd osy Y | 1700 mm |
| Pojezd osy Z | 1250 mm |
| Max. zatížení stolu | kg |
| Otáčky vřetene | 15 - 4000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30 kW |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 . |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 10000x1350 mm |
| Pojezd osy X | 8500 mm |
| Pojezd osy Y | 2000 mm |
| Pojezd osy Z | 1500 mm |
| Rychloposuv | 25 m/min |
| Max. zatížení stolu | 13500 kg |
| Upínací kužel vřetena | SK 50 . |
| Otáčky vřetene | 0 - 4000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 37 kW |
| Max. kroutící moment vřetene | 900 Nm |
| Chlazení středem | ano |
| Tlak chlazení středem | 15 bar |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 60 |
| Hmotnost stroje | 35000 kg |
| Zástavbová plocha stroje | 12700 x 5200 x 4600 mm |
| Rok výroby: | 1999 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Rozměry pracovní plochy stolu | mm |
| Pojezd osy X | mm |
| Max. hmotnost obrobku | 80 000 kg |
| Hmotnost stroje | 250 000 kg |