| Řídící systém Siemens | Simatic S 5 |
| Max. délka broušení | 600 mm |
| Max. šířka broušení | 400 mm |
| Max. výška obrobku | 375 mm |
| Uložení vřetene brusky | Horizontální |
| Rozměry d x š x v | cca 3000x2700x2500 mm |
| Hmotnost stroje | cca 2100 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
PRACOVNÍ PROSTOR
Drážka: 1 x 14 H7
Zatížení stolu max.: 600 kg
OSA X – PODÉLNÝ POSUV
Nastavitelný rozsah: 10 – 650 mm
Pohon stolu: hydraulicky
Rychlost posuvu: 2 – 28.000 mm/min
Nastavení rychlosti posuvu: otočný regulátor
Obrácení chodu posuvu: bezdotykové
Délkové nastavení dráhy: seřiditelné zarážky
Ovládání stolu: tlačítkem
OSA Y – SVISLÝ POSUV
Vzdálenost stolu od středu vřetene: 140 – 525 mm
Pohon svislého posuvu: elektromechanicky
Rychlost svislého posuvu: 180 mm/min
Nastavení posuvu: elektrické kolečko nebo tlačítkem
Nejmenší přídavek: 0,001 mm
Odměřování: rotační snímač
OSA Z – PŘÍČNÝ POSUV
Příčný posuv max..: 400 mm
Pohon příčného posuvu: elektromechanický
Rychlost příčného posuvu: 100 – 1.000 mm/min
Příčný posuv pro zdvih: 0,5 – 40 mm
Ovládání příčného posuvu: mechanické olečko nebo tlačítkem
Odměřování: šroub
OSA C – BRUSNÁ HŘÍDEL
Motor: 3,7 kW
Otáčky vřetene: 1400 min -1
Brusný kotouč,standard: 300 x 50 x 76,2 mm
Uložení hřídele: precizní valivá ložiska
Mazání: konstantní náplň pro celou živitnost vřeteníku
ŘÍDÍCÍ SYSTÉM
Srdcem řídícího systému je moderní SPS SIMATIK S5 (SIEMENS).
Stroj v dobrém technickém stavu, možné odzkoušení pod proudem.
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. délka broušení | 630 mm |
| Max. šířka broušení | 200 mm |
| Max. výška obrobku | 300 mm |
| Uložení vřetene brusky | |
| Upínací plocha stolu | 200 x 630 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 180 kg |
| Max. průměr brousícího kotouče | 130 mm |
| Pojezd osy X | 630 mm |
| Pojezd osy Y | 200 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 1,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 2460 x 1350 x 1480 mm |
| Hmotnost stroje | 1600 kg |
| Rok výroby: | 1971 |
| Řídící systém | ne |
| Max. délka broušení | 630 mm |
| Max. šířka broušení | 230 mm |
| Max. výška obrobku | 350 mm |
| Uložení vřetene brusky | Horizontální |
| Hmotnost stroje | 1600 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. délka broušení | 630 mm |
| Max. šířka broušení | 230 mm |
| Max. výška obrobku | 500 mm |
| Uložení vřetene brusky | Vertikální |
| Rozměry d x š x v | 2710 x 1495 x 1670 mm |
| Hmotnost stroje | 2200 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| Max. délka broušení | 1000 mm |
| Max. šířka broušení | 320 mm |
| Max. výška obrobku | mm |
| Uložení vřetene brusky | Horizontální |
| Rozměry d x š x v | 4000x1936x2260 mm |
| Hmotnost stroje | 5000 kg |
| Rok výroby: | 2022 |
| Řídící systém | ano |
| Max. délka broušení | 1015 mm |
| Max. šířka broušení | 405 mm |
| Max. výška obrobku | 395 mm |
| Uložení vřetene brusky | Horizontální |
| Rozměry stolu | 400 x 1000 mm |
| Celkový příkon | 8,5 kVA |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |