| Max. délka broušení | 3600 mm |
| Max. šířka broušení | 1450 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 15000 kg |
| Vzdálenost mezi sloupy | 1500 mm |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3230x1250 mm |
| Pracovní posuv | 0,7/1,4/7/14 mm/min |
| Rychloposuv | 142/284/1420/2840 m/min |
| Rozměry d x š x v | 7755x11200x4960 mm |
| Hmotnost stroje | 61130 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.