| Макс. диаметр разрезаемого материала | 250 (při plném materiálu) mm |
| Масса станка | 750 kg |
| Мощность гл. электромотора | 3 kW |
Компания не несет ответственности за любые неточности или пробелы в информации на данном Сайте
The saw is intended for dividing material in vertical and angled cuts, angled cuts continuously adjustable from 0 to +60 degrees to the right and from 0 to -60 degrees to the left. Change the angle using the quick release lever.
It is used in piece and small-series production and, due to its robust construction, it enables the cutting of a wide range of profiles and bars of full cross-section. Angle rotation indicator directly on the saw display. Saw band 4780x34x1.1 mm.
| Год изготовления: | 2014 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | 560 mm |
| Мощность гл. электромотора | 4 kW |
| Размеры ДхШхВ | 3500x1400x2100 mm |
| Масса станка | 3000 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 0 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | 340 mm |
| Мощность гл. электромотора | 2,2 kW |
| Масса станка | 600 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 0 |
| Масса станка | 400 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2012 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | 335 mm |
| Размеры ДхШхВ | 2480x2300x1900 mm |
| Масса станка | 2020 kg |
| ЧПУ | Нет |
| Год изготовления: | 2012 |
| Макс. диаметр разрезаемого материала | 500 mm |
| Масса станка | 1450 kg |
| ЧПУ | Нет |