| Średnica toczenia | 630 mm |
| Odległość między kłami | 1250 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 5200 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 530 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18 kW |
| Przejście przez wrzeciono | 82 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition.
The set includes:
Self-centering chuck ø 400 mm
Additional set of jaws
Live center
Set of wrenches
Chip/coolant tray
Coolant pump
Work lamp
Operation and maintenance manual + mechanical and electrical schematics
Product Description:
The TOS Čelákovice SUS 63/1250 center lathe represents a robust solution for precision machining of large and heavy workpieces in both single-piece and series production. This conventional machine is ideal for demanding turning operations where high rigidity and reliability are required for machining shafts and flange components. Thanks to its construction and spindle power, it ensures efficient material removal and stability, making it a versatile tool for general engineering and maintenance workshops.
| Rok produkcji: | 2005 |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 270 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 52 mm |
| Obroty wrzeciona | 22 - 2000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3640x1100x1580 mm |
| Ciężar maszyny | 1940 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1990 |
| Średnica toczenia | 630 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 2000 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 390 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 81 mm |
| Obroty wrzeciona | 9 - /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 18/22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4060 x 1710 x mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1973 |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Odległość między kłami | 1250 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 6 kW |
| Ciężar maszyny | 1800 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 270 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1100 x 3575 mm |
| Ciężar maszyny | 1845 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1975 |
| Średnica toczenia | 320 mm |
| Odległość między kłami | 750 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 100 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 190 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 36 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 3 kW |
| Ciężar maszyny | 1200 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 900x2000 mm |
| System sterowania | nie |