| Średnica toczenia | 720 mm |
| Odległość między kłami | 1500 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1500 kg |
| Ciężar maszyny | 3090 kg |
| Łączny pobór | 7,5 kVA |
| Obroty wrzeciona | 10 - 1600 /min. |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
3 jaw selfcentering Chuck Roehm ZG 630 mm
Acu Rite 3 Axis Digital Read Out
Coolant Tray
Longitudinal Bed Stop
Folding Handles
Change Gears Set for special inch threads
Chip protection behind machine full length
Chuck Protection
Toolpost protection
Machinelight Halogen
MK – 5 Revolving Center
| Rok produkcji: | 0 |
| Średnica toczenia | 630 mm |
| Odległość między kłami | 3000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 340 mm |
| Średnica uchwytu | 315 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 72 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 1000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 7.5 kW |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1979 |
| Średnica toczenia | 710 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 850 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 420 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 1000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Ciężar maszyny | 3000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x1440x1560 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1994 |
| Średnica toczenia | 630 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 340 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7.5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4000 x 1400 x 1520 mm |
| Ciężar maszyny | 2960 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1978 |
| Średnica toczenia | 710 mm |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 4000 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 420 mm |
| Obroty wrzeciona | 90 - 1000 /min. |
| Rozmiary d x sz x w | 6000x1440x1560 mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2005 |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 270 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 52 mm |
| Obroty wrzeciona | 22 - 2000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3640x1100x1580 mm |
| Ciężar maszyny | 1940 kg |
| System sterowania | nie |