| 500 | |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| 270 | |
| Przejście przez wrzeciono | 52 mm |
| 22 - 2000 | |
| 5,5 | |
| 3640x1100x1580 | |
| 1940 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition and can be tested. Max. swing in bed gap: 700 mm, Bed gap width: 230 mm. Height of centres: 250 mm. Accessories: lunettes, chuck, face plate, documentaion.
| Rok produkcji: | 0 |
| 630 | |
| Odległość między kłami | 3000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| 340 | |
| 315 | |
| Przejście przez wrzeciono | 72 mm |
| 10 - 1000 | |
| 7.5 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1979 |
| 710 | |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 850 kg |
| 420 | |
| 10 - 1000 | |
| 7,5 | |
| 3000 | |
| 4000x1440x1560 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1994 |
| 630 | |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| 340 | |
| 7.5 | |
| 4000 x 1400 x 1520 | |
| 2960 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1978 |
| 710 | |
| 4000 | |
| 420 | |
| 90 - 1000 | |
| 6000x1440x1560 | |
| 3500 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 0 |
| 380 | |
| Odległość między kłami | 750 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| 215 | |
| 14 - 2800 | |
| 6 | |
| 950x2720 | |
| 1800 | |
| System sterowania | nie |