| Średnica toczenia | 500 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 270 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1100 x 3575 mm |
| Ciężar maszyny | 1845 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
3-jaw chuck ,
independent 4-jaw chuck ,
steady and quick change toolholder
The TOS SN 50 B universal center lathe is a highly reliable machine designed for efficient turning of external and internal surfaces on larger workpieces. Thanks to its rigid construction and wide speed range, it is an ideal choice for maintenance workshops and demanding piece production where high precision and flexibility in machining shafts and flanges are required. The main benefit for the user is intuitive operation, long service life, and the ability to perform a wide range of threading operations with maximum stability.
| Rok produkcji: | 0 |
| Średnica toczenia | 630 mm |
| Odległość między kłami | 3000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 340 mm |
| Średnica uchwytu | 315 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 72 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 1000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 7.5 kW |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1979 |
| Średnica toczenia | 710 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 850 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 420 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 1000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Ciężar maszyny | 3000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x1440x1560 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1994 |
| Średnica toczenia | 630 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 340 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7.5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4000 x 1400 x 1520 mm |
| Ciężar maszyny | 2960 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1978 |
| Średnica toczenia | 710 mm |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 4000 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 420 mm |
| Obroty wrzeciona | 90 - 1000 /min. |
| Rozmiary d x sz x w | 6000x1440x1560 mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2005 |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Odległość między kłami | 2000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 300 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 270 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 52 mm |
| Obroty wrzeciona | 22 - 2000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3640x1100x1580 mm |
| Ciężar maszyny | 1940 kg |
| System sterowania | nie |