| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 420 mm |
| Długość toczenia | 2125 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 102 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Przejazd osi X | 293 mm |
| Przejazd osi Y | 130 mm |
| Przejazd osi Z | 2190 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 2800 /min. |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Machine Condition & Equipment
The machine is in very good condition, under power.
Equipped with a self-centering steady rest SMW SLU3 (clamping range 45–165 mm).
Complete with a set of static and driven tool holders.
Max. speed of driven tools: 5,000 RPM.
Product Description
The Doosan PUMA 3100 XLY multi-axis CNC turning center is a highly efficient solution for the complex machining of large and geometrically demanding workpieces in a single setup. Thanks to the integration of the Y-axis and driven tools, the machine significantly reduces production times and eliminates the need for secondary operations on other equipment. The slant bed design ensures excellent rigidity and precise chip disposal, making this machine an ideal partner for demanding engineering operations requiring maximum precision and high productivity.
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Długość toczenia | 500 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 74 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Oś C | 0,0001 ° |
| Obroty wrzeciona | 35 - 4000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 25 - 4500 /min |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 465 Nm |
| Szybki posuw | X,Z 30/33 m/min |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Średnica toczenia | 675 mm |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Series 0i |
| Średnica toczenia | 376 mm |
| Długość toczenia | 760 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 86 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 24/12 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia | 780 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 630 mm |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Przejazd osi Y | 105 mm |
| Przejazd osi X | 260 mm |
| Przejazd osi Z | 830 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3600x1900x2170 mm |
| Rok produkcji: | 2020 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i-TF |
| Średnica toczenia | 235 mm |
| Długość toczenia | 600 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 52 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Podajnik pręta | tak |
| Oś C | ° |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4500 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 4000 /min |
| Średnica toczenia | 600 mm |
| Szybki posuw | X,Z 30/30 m/min |
| Przejazd osi X | 188+2 mm |
| Przejazd osi Z | 640 mm |
| Średnica uchwytu | 200 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 2880x1580x2000 mm |
| Ciężar maszyny | 4000 kg |
| Rok produkcji: | 2014 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania OKUMA | OSP-P300LA |
| Średnica toczenia | 480 mm |
| Długość toczenia | 785 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przejazd osi Y (Tokarka) | 115 mm |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 80 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Podajnik pręta | tak |
| Przejazd osi X | 260 mm |
| Przejazd osi Z | 510 mm |
| Obroty wrzeciona | 45 - 5000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 45 - 6000 /min |
| Szybki posuw osi X | 25 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 30 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 12,5 m/min |
| Oś C | 360 ° |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3330 x 1800 x 2250 mm |
| Ciężar maszyny | 5250 kg |
| Rok produkcji: | 2016 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Haas | |
| Średnica toczenia | 465 mm |
| Długość toczenia | 660 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 102 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Podajnik pręta | tak |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3200 /min. |
| Przejazd osi X | 318 mm |
| Przejazd osi Z | 660 mm |