| System sterowania Fanuc | i Series |
| Średnica toczenia | 250 mm |
| Długość toczenia | 510 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 51 mm |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Głowica frezująca | nie |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| Głowica rewolwerowa | tak |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The Doosan LYNX 220 LMA multi-axis CNC lathe is a highly productive solution designed for the complex machining of rotational parts in a single setup.
Equipped with live tooling, this machine is the ideal choice for medium-batch production of intricate components, eliminating the need for secondary milling or drilling operations.
Originating from the reliable LYNX series, the machine is in good technical condition.
number of positions in the revolver head: 24/ powered 24
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 365 mm |
| Długość toczenia | 450 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 60 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/6 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 12/16 kW |
| Oś C | 360 ° |
| Maks. średnica materiału prętowego | 60 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840D Sl |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Długość toczenia | 780 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przejazd osi Y (Tokarka) | 190 mm |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 73 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12 |
| Podajnik pręta | tak |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Długość toczenia | 500 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 74 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Oś C | 0,0001 ° |
| Obroty wrzeciona | 35 - 4000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 25 - 4500 /min |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 465 Nm |
| Szybki posuw | X,Z 30/33 m/min |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Średnica toczenia | 675 mm |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Series 0i |
| Średnica toczenia | 376 mm |
| Długość toczenia | 760 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 86 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 24/12 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia | 780 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 630 mm |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Przejazd osi Y | 105 mm |
| Przejazd osi X | 260 mm |
| Przejazd osi Z | 830 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3600x1900x2170 mm |
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 31i - A |
| Średnica toczenia | 190 mm |
| Długość toczenia | 503 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 42 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 24/24 |
| Podajnik pręta | tak |
| Rozmiary d x sz x w | 2300 x 1620 x 1940 mm |
| Ciężar maszyny | 5700 kg |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |