| Średnica toczenia | 1250 mm |
| Długość toczenia | 3000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Średnica toczenia nad suportem | 900 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 14 000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 8000 x 2100 x 3000 mm |
| Ciężar maszyny | 16 350 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
control system: Heidenhain manual plus 4110
Accessories: face plate including handles, support (lunette), raised knife head, universal chuck
Overhaul including major modernization (retrofix) on CNC control including automatic central lubrication of axes + hydraulic systems, water cooling, conductive rollers with brushes for the system of possible welding of the workpiece and complete protection against flying chips in 2010.
The machine is functional and operable. It is possible to try it under power.
With documentation, service history and documents on revisions and maintenance.
| Rok produkcji: | 1967 |
| System sterowania | nie |
| Średnica toczenia | 1250 mm |
| Długość toczenia | 3000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 120 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 16000 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 1000 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 7500x2500x2100 mm |
| Ciężar maszyny | 25000 kg |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | Manual Plus 4110 |
| Średnica toczenia | 820 mm |
| Długość toczenia | 2000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 128 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1800 /min. |
| Średnica toczenia nad suportem | 530 mm |
| Średnica toczenia | 820 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 28/22 kW |
| Ciężar maszyny | 4900 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x1800x1863 mm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | |
| Średnica toczenia | mm |
| Długość toczenia | 10000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Średnica toczenia | 2400 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 2020 mm |
| Odległość między kłami | 10200 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 16760 x 3260 mm |
| Ciężar maszyny | 60000 kg |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania ECS | 2402 |
| Średnica toczenia | 815 mm |
| Długość toczenia | 2000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 137 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Ciężar maszyny | 5800 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4625 x 2250 x 1795 mm |
| Przejazd osi X | 450 mm |
| Rok produkcji: | 1997 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 C |
| Średnica toczenia | 1000 mm |
| Długość toczenia | 14500 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Średnica toczenia | 1260 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 1000 mm |
| Odległość między kłami | 14500 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 20000 kg |
| Maks. moment obrotowy płyty mocującej | 63000 Nm |
| Ciężar maszyny | 38000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 50 kW |