| System sterowania Heidenhain | Manual Plus 4110 |
| Średnica toczenia | 820 mm |
| Długość toczenia | 2000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 128 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1800 /min. |
| Średnica toczenia nad suportem | 530 mm |
| Średnica toczenia | 820 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 28/22 kW |
| Ciężar maszyny | 4900 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x1800x1863 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
The Kovosvit MAS Masturn MT 70/2000 CNC center lathe is an ideal choice for the precise and efficient machining of large rotary parts. Equipped with the Heidenhain Manual Plus control system, this versatile machine combines the advantages of conventional turning with the high productivity of CNC technology, allowing for easy programming and the small-batch production of complex workpieces. Thanks to its robust design and the reliability of the MAS brand, it is suitable for a wide range of engineering operations requiring stability and precision.
| Rok produkcji: | 1967 |
| System sterowania | nie |
| Średnica toczenia | 1250 mm |
| Długość toczenia | 3000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 120 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 16000 kg |
| Średnica toczenia nad suportem | 1000 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 7500x2500x2100 mm |
| Ciężar maszyny | 25000 kg |
| Rok produkcji: | 2014 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i Mate - MD |
| Średnica toczenia | mm |
| Długość toczenia | 600 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 180 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Maks. długość przedmiotu obrabianego | 600 mm |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 3000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Obroty wrzeciona | 2 - 160 /min. |
| Rozmiary d x sz x w | 3000x1500x1500 mm |
| Ciężar maszyny | 4000 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | |
| Średnica toczenia | mm |
| Długość toczenia | 10000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Średnica toczenia | 2400 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 2020 mm |
| Odległość między kłami | 10200 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 16760 x 3260 mm |
| Ciężar maszyny | 60000 kg |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania ECS | 2402 |
| Średnica toczenia | 815 mm |
| Długość toczenia | 2000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 137 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Ciężar maszyny | 5800 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4625 x 2250 x 1795 mm |
| Przejazd osi X | 450 mm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | 802 D si |
| Średnica toczenia | 4000 mm |
| Długość toczenia | 6000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Średnica uchwytu | 3150 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 25000 kg |
| Obroty tarczy planującej | 09 - 90 /min |
| Przejazd osi X | 6000 mm |
| Przejazd osi Z | 1500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 75 kW |
| Ciężar maszyny | 62000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 16500 x 5200 x 3100 mm |