| 200 | |
| 400 | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 20 kg |
| tak | |
| 5 | |
| 60 - 1200 | |
| 1900 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in very good technical condition, can be tested. Many accessories.
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| Simatic OP17 | |
| 400 | |
| 1500 | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 500 kg |
| tak | |
| 9200 | |
| 6220x2760x1950 |
| Rok produkcji: | 1975 |
| System sterowania | nie |
| 250 | |
| 600 | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | kg |
| tak | |
| 6,5 | |
| 2700 |
| Rok produkcji: | 2018 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mitsubishi | M 70 |
| 400 | |
| 1000 | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 750 kg |
| nie |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| 850 | |
| 4000 | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 3000 kg |
| tak | |
| 19 400 |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| Sinumerik 840 D | |
| 630 | |
| 3000 | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1200 kg |
| nie | |
| 56 | |
| 12700 | |
| 9900x2980x1875 |