| 320 | |
| 4100 | |
| 8 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| 565 | |
| 30 | |
| Odległość pomiędzy kolumnami | 3750 mm |
| 4260 x 2000 x 3150 | |
| 20600 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in very good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
Y1, y2, x1,x2,z1,z2,r1,r2. Without tools.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| 80 | |
| 2620 | |
| 4 | |
| Skok suwaka | 200 mm |
| 5750 |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| 120 | |
| 3100 | |
| 3 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| 7,5 | |
| 8700 | |
| 4200 x 1650 x 2775 mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| 175 | |
| 3050 | |
| 4 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| 4250x2550x2750 | |
| 11500 |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| 120 | |
| 4300 | |
| 4 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| 220 | |
| 3050 | |
| 3 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2600 mm |
| 530 | |
| Skok suwaka | 265 mm |
| 22 | |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |