Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 80 t |
| 2620 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Skok suwaka | 200 mm |
| 5750 |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 85 t |
| 2720 | |
| Liczba osi sterowanych | 6 |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| 8200 | |
| Rozmiary d x sz x w | 3100 x 1740 x 2375 mm |
| Przejazd osi X | 600 mm |
| 1460 | |
| Moc głównego elektrosilnika | 17 kW |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| 3100 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| 8700 | |
| Rozmiary d x sz x w | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 175 t |
| 3050 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x2550x2750 mm |
| 11500 |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| 4300 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 80 t |
| 2500 | |
| Liczba osi sterowanych | 7 |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Rok produkcji: | 1992 |
| System sterowania | tak |
| DNC 94 | |
| Siła nacisku | 400 t |
| 6100 | |
| Liczba osi sterowanych | 2 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 40 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 6500 x 2550 x 5000mm mm |
| 40 000 |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| System sterownia Haco | |
| Siła nacisku | 100 t |
| 3200 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2700 mm |
| Skok suwaka | 200 mm |
| 880 x 200 | |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3500 x 1650 x 2540 mm |
| 8 000 |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| 3100 | |
| Siła nacisku | 200 t |
| Liczba osi sterowanych | 2 |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Skok suwaka | 150÷250 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 15 kW |
| 10500 | |
| Rozmiary d x sz x w | 3500x1900x2550 mm |
| Rok produkcji: | 1997 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Delem | DA 24e |
| Siła nacisku | 80 t |
| 2500 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | nie |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| 360 | |
| 160 | |
| 4860 | |
| Rozmiary d x sz x w | 3050x2100x2200 mm |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| 3100 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | hydraulic |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| 7500 | |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 320 t |
| 4100 | |
| Liczba osi sterowanych | 6 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| 22000 |