| System sterowania Amada | |
| 25 | |
| 1250 | |
| 2 | |
| nie | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 100 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 3 kW |
| 1310x1000x1715 | |
| 1300 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition and can be tested. Tools only for extra charge.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| 80 | |
| 2620 | |
| 4 | |
| Skok suwaka | 200 mm |
| 5750 |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| 120 | |
| 3100 | |
| 3 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| 8700 | |
| 4200 x 1650 x 2775 mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| 175 | |
| 3050 | |
| 4 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| 4250x2550x2750 | |
| 11500 |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| 50 | |
| 2050 | |
| 4 | |
| nie | |
| Rodzaj napędu prasy | Elektrický |
| Moc głównego elektrosilnika | 7 kW |
| 4750 |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| 220 | |
| 3050 | |
| 3 | |
| tak | |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2600 mm |
| 530 | |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |