| System sterowania Delem | DA - 66 T |
| Siła nacisku | 600 t |
| Długość gięcia | 6450 mm |
| Liczba osi sterowanych | 2 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Ciężar maszyny | 56000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 7 450x 3 150x 4 750 mm mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 37–45 kW |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Machine Status:
The machine is in very good technical condition and currently connected. Testing is possible. Basic tooling is included in the price.
Description:
This Safan H-Brake 600 hydraulic CNC press brake represents a robust solution for the precise bending of oversized and heavy sheet metal parts. Thanks to the advanced Delem control system and integrated crowning (deflection compensation), it ensures high repeatability and bending accuracy across the entire length of the working surface. The machine is ideal for demanding engineering operations requiring stability when processing large-format materials, effectively combining high performance with intuitive control for maximum productivity.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 80 t |
| Długość gięcia | 2620 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | |
| Skok suwaka | 200 mm |
| Ciężar maszyny | 5750 kg |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| Długość gięcia | 3100 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Ciężar maszyny | 8700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Cybelec | |
| Siła nacisku | 175 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x2550x2750 mm |
| Ciężar maszyny | 11500 kg |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 50 t |
| Długość gięcia | 2050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | nie |
| Rodzaj napędu prasy | Elektrický |
| Moc głównego elektrosilnika | 7 kW |
| Ciężar maszyny | 4750 kg |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Durma | |
| Siła nacisku | 220 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2600 mm |
| Wysokość zacisku | 530 mm |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x1770x2900 mm |
| Ciężar maszyny | 12250 kg |