| System sterowania SAFAN | |
| Siła nacisku | 120 t |
| Długość gięcia | 4300 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition.
CNC control with touchscreen
Front support arms
Operating manual
Electrical and hydraulic schematics
Rear safety gate
Side safety gates
This Safan CNCL-K 120-4300 hydraulic press brake represents a reliable solution for precision sheet metal bending in engineering production. Thanks to the advanced SAFAN control system and integrated crowning (deflection compensation), the machine ensures high bend quality across the entire working length. Four controlled axes enable efficient processing of even complex shaped parts. This CNC machine is an ideal choice for operations seeking a combination of proven design and stability in metal forming.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 80 t |
| Długość gięcia | 2620 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | |
| Skok suwaka | 200 mm |
| Ciężar maszyny | 5750 kg |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 85 t |
| Długość gięcia | 2720 mm |
| Liczba osi sterowanych | 6 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Ciężar maszyny | 8200 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3100 x 1740 x 2375 mm |
| Przejazd osi X | 600 mm |
| Przejazd osi Z | 1460 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 17 kW |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| Długość gięcia | 3100 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Ciężar maszyny | 8700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Cybelec | |
| Siła nacisku | 175 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x2550x2750 mm |
| Ciężar maszyny | 11500 kg |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Durma | |
| Siła nacisku | 220 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2600 mm |
| Wysokość zacisku | 530 mm |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x1770x2900 mm |
| Ciężar maszyny | 12250 kg |