| Siła nacisku | 300 t |
| 3100 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4550x2450x3300 mm |
| 17000 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good technical condition, can be tested. Accessories: lower and upper tools.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 80 t |
| 2620 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | |
| Skok suwaka | 200 mm |
| 5750 |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| 3100 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| 8700 | |
| Rozmiary d x sz x w | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 175 t |
| 3050 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x2550x2750 mm |
| 11500 |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| 4300 | |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Durma | |
| Siła nacisku | 220 t |
| 3050 | |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2600 mm |
| 530 | |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x1770x2900 mm |
| 12250 |