| Siła nacisku | 90 t |
| Długość gięcia | 2600 mm |
| Liczba osi sterowanych | 2 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | nie |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Skok suwaka | 120-160 mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3000 x 1500 x 2100 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Machine is functional, can be plugged in and tested.
The BAYKAL APH 2606/90 hydraulic press brake represents a reliable solution for precision bending of sheet metal parts in both custom and mass metal production. This CNC machine, featuring simple two-axis control, ensures stable performance when forming materials of various thicknesses. Its compact design and proven drive system make it an ideal choice for workshops seeking an efficient tool to boost productivity without complex setup procedures. The machine is ready for immediate deployment in demanding operations.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 80 t |
| Długość gięcia | 2620 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | |
| Skok suwaka | 200 mm |
| Ciężar maszyny | 5750 kg |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| Długość gięcia | 3100 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Ciężar maszyny | 8700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Cybelec | |
| Siła nacisku | 175 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x2550x2750 mm |
| Ciężar maszyny | 11500 kg |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 50 t |
| Długość gięcia | 2050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | nie |
| Rodzaj napędu prasy | Elektrický |
| Moc głównego elektrosilnika | 7 kW |
| Ciężar maszyny | 4750 kg |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Durma | |
| Siła nacisku | 220 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2600 mm |
| Wysokość zacisku | 530 mm |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x1770x2900 mm |
| Ciężar maszyny | 12250 kg |