| 3000 | |
| Maks. szerokość przedmiotu obrabianego | 1500 mm |
| Maks. grubość blachy | 12 mm |
| 2000 | |
| tak | |
| Łączny pobór | 7 kVA |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
| Rok produkcji: | 2007 |
| 3000 | |
| Maks. szerokość przedmiotu obrabianego | 1500 mm |
| Maks. grubość blachy | 20 mm |
| 3200 | |
| nie | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 900 kg |
| 8800 x 6010 x 2400 | |
| 12000 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2019 |
| 3000 | |
| Maks. szerokość przedmiotu obrabianego | 1500 mm |
| Maks. grubość blachy | 15 mm |
| 4000 | |
| tak | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 890 kg |
| 13000 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2015 |
| 3000 | |
| Maks. szerokość przedmiotu obrabianego | 1500 mm |
| Maks. grubość blachy | 12 mm |
| 750 | |
| tak | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2005 |
| 3000 | |
| Maks. szerokość przedmiotu obrabianego | 1500 mm |
| Maks. grubość blachy | 12 mm |
| 2000 | |
| Łączny pobór | 71 kVA |
| 11500 | |
| 9800x5300x2000 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2011 |
| 3000 | |
| Maks. szerokość przedmiotu obrabianego | 1500 mm |
| Maks. grubość blachy | 25 mm |
| 4000 | |
| tak | |
| Sinumerik 840 D | |
| 3000 x 1500 | |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| 1500 | |
| 115 | |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 900 kg |
| 9300 x 4600 x 2400 | |
| 12 000 | |
| System sterowania | nie |