| System sterownia Haco | |
| Maks. długość cięcia | 3050 mm |
| Maks. grubość blachy | 8 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition; testing is possible.
The HACO HSLX 3008 guillotine shears represent a robust hydraulic solution for precise and efficient sheet metal cutting in metal fabrication. This machine is an ideal choice for operations requiring reliability when cutting long formats, ensuring high repeatability and operator comfort thanks to the integrated Haco control system. The hydraulic drive guarantees smooth operation and sufficient power for processing thicker materials, significantly increasing productivity and the quality of the final workpieces.
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 3100 mm |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Ilość skoków | 20 /min |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3900x2560x1560 mm |
| Rok produkcji: | 1990 |
| System sterowania | tak |
| Maks. długość cięcia | 3150 mm |
| Maks. grubość blachy | 16 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 43 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Ciężar maszyny | 16 300 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| Przejazd tylnego zderzaka | 500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1620x1403x1190 mm |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| System sterownia Haco | |
| Maks. długość cięcia | 3100 mm |
| Maks. grubość blachy | 13 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Ciężar maszyny | 9500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x2500x2300 mm |