| Maks. długość cięcia | 3100 mm |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Ciężar maszyny | 7250 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4980 x 2200 x 2225 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition; testing is possible.
These ERMAKSAN CNC HVR 3100 x 6 hydraulic guillotine shears represent a modern solution for precise sheet metal cutting in metal fabrication. Thanks to the advanced CNC control system, they allow for quick machine setup and efficient material processing with high repeatability. The machine is ideal for operations requiring reliability and clean cuts in medium-duty applications. Its robust construction ensures stability during operation, while intuitive controls increase the overall productivity of your workshop or production facility.
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 3100 mm |
| Maks. grubość blachy | 6 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Ilość skoków | 20 /min |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3900x2560x1560 mm |
| Rok produkcji: | 1990 |
| System sterowania | tak |
| Maks. długość cięcia | 3150 mm |
| Maks. grubość blachy | 16 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |
| Moc głównego elektrosilnika | 43 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Ciężar maszyny | 16 300 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| Przejazd tylnego zderzaka | 500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 2,2 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1620x1403x1190 mm |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| Maks. długość cięcia | 1250 mm |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Mechanický |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2000 |
| System sterowania | tak |
| System sterownia Haco | |
| Maks. długość cięcia | 3050 mm |
| Maks. grubość blachy | 8 mm |
| Rodzaj napędu nożyc | Hydraulický |