| Maks. grubość blachy | 2 mm |
| 8200 | |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| 9400x2000x1600 | |
| 7100 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in excellent technical condition, can be tested. New NC control unit (bending angle and back stop can be programmed). The machine is equipped with motorized sheet metal shears.
| Rok produkcji: | 1965 |
| Maks. grubość blachy | 4 mm |
| 2050 | |
| Rodzaj napędu giętarki | Mechanický |
| 7,5 | |
| 3150x1500x1600 | |
| 4300 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1989 |
| Maks. grubość blachy | 4,5 mm |
| 2500 | |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| 3890x2000x2400 | |
| 10,07 | |
| 6300 | |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2014 |
| Maks. grubość blachy | 3 mm |
| 3640 | |
| Rodzaj napędu giętarki | Hydraulický |
| 26 500 | |
| 34 | |
| System sterowania | nie |