Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 900 x 500 mm |
| Przejazd osi X | 700 mm |
| Przejazd osi Y | 500 mm |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3150 /min. |
| Rozmiary d x sz x w | 2220x2115x2120 mm |
| Ciężar maszyny | 2550 kg |
| Rok produkcji: | 1974 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 300 x 700 mm |
| Przejazd osi X | 500 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Przejazd osi Y | 250 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISA 40 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 3,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1450 x 1660 mm |
| Ciężar maszyny | 1550 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 630 x 300 mm |
| Przejazd osi X | 400 mm |
| Przejazd osi Y | 170 mm |
| Przejazd osi Z | 220 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 120 kg |
| Rok produkcji: | 1996 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 1400 x 400 mm |
| Przejazd osi X | 1360 mm |
| Przejazd osi Y | 630 mm |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 450 kg |
| Rok produkcji: | 2022 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 1372 x 254 mm |
| Przejazd osi X | 900 mm |
| Przejazd osi Y | 380 mm |
| Przejazd osi Z | 380 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | NT40 . |
| Obroty wrzeciona | 75 - 3800 /min. |
| Ciężar maszyny | 1450 kg |
| Rok produkcji: | 1987 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 155 |
| Rozmiary stołu | 1000 x 500 mm |
| Przejazd osi X | 700 mm |
| Przejazd osi Y | 550 mm |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 3900 x 3300 x 2100 mm |
| Ciężar maszyny | 3300 kg |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| Rozmiary stołu | 1213 x 267 mm |
| Przejazd osi X | 762 mm |
| Przejazd osi Y | 305 mm |
| Przejazd osi Z | 406 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Obroty wrzeciona | 1 - 4000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,6 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1727 x 2184 x 2692 mm |
| Ciężar maszyny | 1315 kg |
| Rok produkcji: | 1986 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 600 x 300 mm |
| Przejazd osi X | 450 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Przejazd osi Y | 300 mm |
| Przejazd osi Z | 350 mm |
| Obroty wrzeciona | 63 - 3150 /min. |
| Szybki posuw osi X | 3000 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 3000 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 1500 m/min |
| Przesuw roboczy | 16-800 (XY); 8-800 (Z) mm/min |
| Wymiar zarysu fundamentu maszyny | 1700 x 1800 x 1850 mm |
| Ciężar maszyny | 2500 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 1000 x 520 mm |
| Przejazd osi X | 800 mm |
| Przejazd osi Y | 500 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 1000 kg |
| Obroty wrzeciona | 40 - 2000 /min. |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK40 . |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Rozmiary stołu | 600 x 300 mm |
| Przejazd osi X | 450 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Przejazd osi Y | 300 mm |
| Przejazd osi Z | 350 mm |
| Obroty wrzeciona | 63 - 3150 /min. |
| Wymiar zarysu fundamentu maszyny | 1700 x 1800 x 1850 mm |
| Ciężar maszyny | 2500 kg |
| Rok produkcji: | 1982 |
| System sterowania | nie |
| Przesuw roboczy osi X | 600 mm/min |
| Przesuw roboczy osi Y | 320 mm/min |
| Przesuw roboczy osi Z | 300 mm/min |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 310 |
| Rozmiary stołu | 800 x 400 mm |
| Przejazd osi X | 500 mm |
| Przejazd osi Y | 400 mm |
| Przejazd osi Z | 400 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 2210 x 2580 x 1910 mm |
| Ciężar maszyny | 2600 kg |