Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Machine in working condition, with accessories.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Rozmiary stołu | 5300 x 1090 mm |
| Przejazd osi X | 4000 mm |
| Przejazd osi Y | 1700 mm |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |
| Maks. obciążenie stołu | kg |
| Obroty wrzeciona | 15 - 4000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 30 kW |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 10000x1350 mm |
| Przejazd osi X | 8500 mm |
| Przejazd osi Y | 2000 mm |
| Przejazd osi Z | 1500 mm |
| Szybki posuw | 25 m/min |
| Maks. obciążenie stołu | 13500 kg |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 50 . |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 37 kW |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 900 Nm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 15 bar |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 60 |
| Ciężar maszyny | 35000 kg |
| Wymiar zarysu fundamentu maszyny | 12700 x 5200 x 4600 mm |
| Rok produkcji: | 1999 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Rozmiary stołu | mm |
| Przejazd osi X | mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 80 000 kg |
| Ciężar maszyny | 250 000 kg |