| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Rozmiary stołu | 2000x1300 mm |
| Przejazd osi X | 2000 mm |
| Przejście między stojakami | 1700 mm |
| Prześwit pomiędzy stołem i bramą | 1225 mm |
| Przejazd osi Y | 1600 mm |
| Przejazd osi Z | 1200 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Rozmiary d x sz x w | 7580x5355x4043 mm |
| Ciężar maszyny | 25000 kg |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in very good condition.
Rotary table
Spindle operating hours: 3,027 hours
Program execution time: 3,271 hours
Axis operating hours: 3,454 hours
Equipment: Workpiece probe, tool touch probe, multiplier, tool holders, and tools.
Chip conveyor
The VISION WIDE VB-2016 portal milling machine represents a robust solution for precise and high-performance heavy-duty machining of large workpieces. Thanks to its 5-axis control and high spindle torque with an ISO 50 taper, this machine is ideal for demanding operations in toolmaking and heavy engineering. The modern Heidenhain TNC 530 control system ensures high process stability and contour accuracy. This milling machine effectively combines a large working area with the dynamics required for the complex machining of intricate parts.
| Rok produkcji: | 2023 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 640 |
| Rozmiary stołu | 6000 x 2500 mm |
| Przejazd osi X | 6000 mm |
| Przejście między stojakami | 3200 mm |
| Prześwit pomiędzy stołem i bramą | 1900 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Obroty wrzeciona | 40 - 5500 /min. |
| Maks. obciążenie stołu | 22000 kg |
| Przejazd osi Y | 3200 mm |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |
| Ciężar maszyny | 88000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 41 kW |
| Szybki posuw | 10 m/min |
| Łączny pobór | 83 kVA |
| Przesuw roboczy | 1-8000 mm/min |
| Przekrój suwaka | 500x450 mm |
| Maks. przejście pod czołem wrzeciona | 1800 mm |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Rozmiary stołu | 1600x4000 mm |
| Przejazd osi X | 4200 mm |
| Przejście między stojakami | 2100 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 10 000 kg |
| Przejazd osi Y | 2300 mm |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Obroty wrzeciona | 40 - 6000 /min. |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 1050/1435 Nm |
| Szybki posuw | 10 m/min |
| Moc głównego elektrosilnika | 30/41 kW |
| Łączny pobór | 79 kVA |
| Ciężar maszyny | 51000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 10480 x 5200 x 6120 mm |
| Rok produkcji: | 1969 |
| Przejazd osi X | 12000 mm |
| Przejazd osi Y | 5300 mm |
| Przejazd osi Z | 4000 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 100 kW |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 60- . |
| Rozmiary stołu | 12000 / 4700 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2003 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fidia | M20 / MNC594 |
| Rozmiary stołu | 5000x3000 mm |
| Przejazd osi X | 5100 mm |
| Przejście między stojakami | 3500 mm |
| Prześwit pomiędzy stołem i bramą | 2000 mm |
| Przejazd osi Y | 3800 mm |
| Przejazd osi Z | 1500 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 14000 x 7500 x 6400 mm |
| Ciężar maszyny | 125000 kg |
| Oś C | 360 ° |
| Oś A | 180 ° |
| Oś B | 180 ° |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Fanuc 31i |
| Rozmiary stołu | 3200x2050 mm |
| Przejazd osi X | 3100 mm |
| Przejście między stojakami | 2800 mm |
| Prześwit pomiędzy stołem i bramą | mm |
| Maks. obciążenie stołu | 10000 kg |
| Przejazd osi Y | 3600 mm |
| Przejazd osi Z | 1066 (500x500) mm |
| Ciężar maszyny | 59000 kg |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 40 |