| System sterowania Fanuc | 0i-MB |
| Powierzchnia mocująca stołu | 800x500 mm |
| Przejazd osi X | 700 mm |
| Przejazd osi Y | 500 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 50 - 12000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | |
| Chłodzenie przez wrzeciono | |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Ciężar maszyny | 8500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x2850x3080 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 250 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Equipment:
Chip conveyor
Pallet changer
Workpiece probe
Tool probe
Machine in good technical condition, possible testing under power.
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| Przejazd osi Y | 610 mm |
| Przejazd osi Z | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - MC |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1220x508 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| Przejazd osi Y | 508 mm |
| Przejazd osi Z | 508 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | 40 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 11,2/16,5 kW |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3100x2440x2540 mm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - MC |
| Powierzchnia mocująca stołu | 610x305 mm |
| Przejazd osi X | 510 mm |
| Przejazd osi Y | 305 mm |
| Przejazd osi Z | 305 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 2400 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | BT 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 2300x1800x2250 mm |
| Ciężar maszyny | 2000 kg |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | i Series |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1200 x 540 mm |
| Przejazd osi X | 1020 mm |
| Przejazd osi Y | 540 mm |
| Przejazd osi Z | 530 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Rozmiary d x sz x w | 5300x 3400x 3015 mm |
| Ciężar maszyny | 7500 kg |
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1800X780 mm |
| Przejazd osi X | 2030 mm |
| Przejazd osi Y | 810 mm |
| Przejazd osi Z | 810 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 8000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Ciężar maszyny | 11600 kg |