| System sterowania Mitsubishi | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 610 mm |
| Przejazd osi X | 1140 mm |
| Przejazd osi Y | 610 mm |
| Przejazd osi Z | 810 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 15000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition; testing is possible.
The Pinnacle BX 300 A vertical machining center represents a high-performance five-axis solution for precise and complex milling operations. Thanks to its rigid construction and advanced Mitsubishi control system, it is ideal for producing geometrically demanding parts and molds where maximum precision and machining efficiency are required. The machine combines a high-speed spindle with internal cooling, ensuring optimal cutting conditions, extending tool life, and increasing the overall productivity of your engineering production.
| Rok produkcji: | 2025 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 600 mm |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 600x1000 mm |
| Przejazd osi X | 630 mm |
| Przejazd osi Y | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 12000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Mocujący stożek wrzeciona | HSK 63 . |
| Średnica stołu | 600 mm |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Moc głównego elektrosilnika | 15/10 kW |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 500 kg |
| Ciężar maszyny | 7500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) mm |
| Rok produkcji: | 2024 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 600 mm |
| Przejazd osi Z | 660 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 2700 x 3000 x 2940 mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| Przejazd osi Y | 610 mm |
| Przejazd osi Z | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2022 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Haas | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 500 mm |
| Przejazd osi X | 762 mm |
| Przejazd osi Y | 508 mm |
| Przejazd osi Z | 508 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 8100 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 30+1 |
| Oś B | -35/120 ° |
| Oś C | 360 ° |
| Maks. obciążenie stołu | 300 kg |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 122 Nm |
| Ciężar maszyny | 6463 kg |