Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| Przejazd osi Y | 610 mm |
| Przejazd osi Z | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - MC |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1220x508 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| Przejazd osi Y | 508 mm |
| Przejazd osi Z | 508 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | 40 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 11,2/16,5 kW |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3100x2440x2540 mm |
| Rok produkcji: | 2022 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Haas | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 500 mm |
| Przejazd osi X | 762 mm |
| Przejazd osi Y | 508 mm |
| Przejazd osi Z | 508 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 8100 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 30+1 |
| Oś B | -35/120 ° |
| Oś C | 360 ° |
| Maks. obciążenie stołu | 300 kg |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 122 Nm |
| Ciężar maszyny | 6463 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - MC |
| Powierzchnia mocująca stołu | 610x305 mm |
| Przejazd osi X | 510 mm |
| Przejazd osi Y | 305 mm |
| Przejazd osi Z | 305 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 2400 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | BT 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 2300x1800x2250 mm |
| Ciężar maszyny | 2000 kg |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | i Series |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1200 x 540 mm |
| Przejazd osi X | 1020 mm |
| Przejazd osi Y | 540 mm |
| Przejazd osi Z | 530 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Rozmiary d x sz x w | 5300x 3400x 3015 mm |
| Ciężar maszyny | 7500 kg |
| Rok produkcji: | 2010 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1300 x 600 mm |
| Przejazd osi X | 1016 mm |
| Przejazd osi Y | 610 mm |
| Przejazd osi Z | 710 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 25 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 24 |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3080x2700x2937 mm |
| Rok produkcji: | 2016 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 620 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1400x610 mm |
| Przejazd osi X | 1279 mm |
| Przejazd osi Y | 615 mm |
| Przejazd osi Z | 615 mm |
| Obroty wrzeciona | 60 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK40 . |
| Szybki posuw osi X | 35 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 35 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 25 m/min |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 30 |
| Ciężar maszyny | 7700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 3550x2305x2730 mm |
| Rok produkcji: | 2010 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Haas | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 914x356 mm |
| Przejazd osi X | 760 mm |
| Przejazd osi Y | 400 mm |
| Przejazd osi Z | 500 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 7000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Maks. obciążenie stołu | 680 kg |
| Wymiar zarysu fundamentu maszyny | 4000 x 2720 x 2750 mm |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 20 |
| Moc głównego elektrosilnika | 22,4 kW |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1035x600 mm |
| Przejazd osi X | 1035 mm |
| Przejazd osi Y | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 510 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 8000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 26 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 30 |
| Moc głównego elektrosilnika | 13 kW |
| Ciężar maszyny | 4100 kg |
| Wymiar zarysu fundamentu maszyny | 6050X4550X2800 mm |
| Maks. obciążenie stołu | 1000 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 810 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1200 x 560 mm |
| Przejazd osi X | 1035 mm |
| Przejazd osi Y | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 510 mm |
| Obroty wrzeciona | 20 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 2820x3210x2700 mm |
| Ciężar maszyny | 5500 kg |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Powierzchnia mocująca stołu | 2440x600 mm |
| Przejazd osi X | 1760 mm |
| Przejazd osi Y | 600 mm |
| Przejazd osi Z | 800 mm |
| Obroty wrzeciona | 3 - 10000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 5 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 30 bar |
| Mocujący stożek wrzeciona | SK 40 . |
| Szybki posuw | X,Y,Z 40/40/30 m/min |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 72 |
| Rok produkcji: | 2006 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Powierzchnia mocująca stołu | 1800X780 mm |
| Przejazd osi X | 2030 mm |
| Przejazd osi Y | 810 mm |
| Przejazd osi Z | 810 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 8000 /min. |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Ciężar maszyny | 11600 kg |