| Diametru periferic deasupra batiului | 380 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 1000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 300 kg |
| 215 | |
| Alezaj ax' | 41 mm |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2720x950x1210 mm |
| Geutatea mașinii | 1950 kg |
| 30 - 2800 | |
| 207 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Fully refurbished machine in excellent technical condition, can be tested. Accessories: DRO, chuck, tool holder. Continuously variable spindle speed and constant cutting speed.
| An fabricație: | 0 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 630 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 3000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | kg |
| 340 | |
| Diametrul mandrinei | 315 mm |
| Alezaj ax' | 72 mm |
| 10 - 1000 | |
| Puterea motorului principal | 7.5 kW |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1979 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 710 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 2000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 850 kg |
| 420 | |
| 10 - 1000 | |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Geutatea mașinii | 3000 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4000x1440x1560 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1994 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 630 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 2000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | kg |
| 340 | |
| Puterea motorului principal | 7.5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4000 x 1400 x 1520 mm |
| Geutatea mașinii | 2960 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1978 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 710 mm |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 4000 mm |
| 420 | |
| 90 - 1000 | |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6000x1440x1560 mm |
| Geutatea mașinii | 3500 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2005 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 500 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 2000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 300 kg |
| 270 | |
| Alezaj ax' | 52 mm |
| 22 - 2000 | |
| Puterea motorului principal | 5,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3640x1100x1580 mm |
| Geutatea mașinii | 1940 kg |
| Sistem de control | nu |