| Diametru periferic deasupra batiului | 720 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 1500 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 1500 kg |
| Geutatea mașinii | 3090 kg |
| Consumul total de energie | 7,5 kVA |
| Viteza axului | 10 - 1600 /min. |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
3 jaw selfcentering Chuck Roehm ZG 630 mm
Acu Rite 3 Axis Digital Read Out
Coolant Tray
Longitudinal Bed Stop
Folding Handles
Change Gears Set for special inch threads
Chip protection behind machine full length
Chuck Protection
Toolpost protection
Machinelight Halogen
MK – 5 Revolving Center
| An fabricație: | 0 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 630 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 3000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | kg |
| Diametru periferic peste ghidaje | 340 mm |
| Diametrul mandrinei | 315 mm |
| Alezaj ax' | 72 mm |
| Viteza axului | 10 - 1000 /min. |
| Puterea motorului principal | 7.5 kW |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1979 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 710 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 2000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 850 kg |
| Diametru periferic peste ghidaje | 420 mm |
| Viteza axului | 10 - 1000 /min. |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Geutatea mașinii | 3000 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4000x1440x1560 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1994 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 630 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 2000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | kg |
| Diametru periferic peste ghidaje | 340 mm |
| Puterea motorului principal | 7.5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4000 x 1400 x 1520 mm |
| Geutatea mașinii | 2960 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1978 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 710 mm |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 4000 mm |
| Diametru periferic peste ghidaje | 420 mm |
| Viteza axului | 90 - 1000 /min. |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6000x1440x1560 mm |
| Geutatea mașinii | 3500 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2005 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 500 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 2000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 300 kg |
| Diametru periferic peste ghidaje | 270 mm |
| Alezaj ax' | 52 mm |
| Viteza axului | 22 - 2000 /min. |
| Puterea motorului principal | 5,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3640x1100x1580 mm |
| Geutatea mașinii | 1940 kg |
| Sistem de control | nu |