Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 2019 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | Sinumerik 828 D |
| Diametrul de strunjire | 300 mm |
| Lungimea de strunjire | 510 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 65 mm |
| Capul revolver | da |
| Deplasarea pe axa X | 210 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 560 mm |
| Viteza axului | 0 - 4500 /min. |
| Geutatea mașinii | 2950 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2700x1700x1900 mm |
| Axa C | ° |
| An fabricație: | 1987 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | 802 D si |
| Diametrul de strunjire | 102 mm |
| Lungimea de strunjire | 100 mm |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | mm |
| Capul revolver | nu |
| Diametru periferic deasupra batiului | 102 mm |
| Diametru periferic peste ghidaje | 75 mm |
| Distanța dintre vârfuri | 150 mm |
| Deplasarea pe axa X | 150 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 300 mm |
| Geutatea mașinii | 800 kg |
| An fabricație: | 2001 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | 18 |
| Diametrul de strunjire | 520 mm |
| Lungimea de strunjire | 610 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 60 mm |
| Capul revolver | da |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 12 |
| Viteza axului | 50 - 4200 /min. |
| Deplasarea pe axa X | 189 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 610 mm |
| Puterea motorului principal | 15 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1950x3860x1905 mm |
| Geutatea mașinii | 5550 kg |
| An fabricație: | 2001 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | Manual Plus 4110 |
| Diametrul de strunjire | 500 mm |
| Lungimea de strunjire | 1500 mm |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | 82 mm |
| Capul revolver | nu |
| Viteza axului | 0 - 3000 /min. |
| Geutatea mașinii | 2500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3092 x 1370 x 1785 mm |
| Puterea motorului principal | 17 kW |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 1000 kg |
| Răcire prin ax | nu |
| Diametru periferic peste ghidaje | 350 mm |
| An fabricație: | 2015 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fagor | CNC 8055 TC |
| Diametrul de strunjire | 770 mm |
| Lungimea de strunjire | 2100 mm |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | 105 mm |
| Capul revolver | da |
| Numărul axelor acționate | 2 |
| Diametru periferic deasupra batiului | 770 mm |
| Diametru periferic peste ghidaje | 500 mm |
| Puterea motorului principal | 15 kW |
| An fabricație: | 2005 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | i Series |
| Diametrul de strunjire | 320 mm |
| Lungimea de strunjire | 322 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 45 mm |
| Capul revolver | da |
| Diametru periferic deasupra batiului | 510 mm |
| Viteza axului | 1 - 6000 /min. |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2490 x 1550 x 1800 mm |
| Geutatea mașinii | 3500 kg |
| An fabricație: | 2006 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | Fanuc 210i |
| Diametrul de strunjire | 400 mm |
| Lungimea de strunjire | 650 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 65 mm |
| Capul revolver | da |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 8 |
| Deplasarea pe axa X | 220 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 700 mm |
| Viteza axului | 1 - 4000 /min. |
| Puterea motorului principal | 12 kW |
| Cuplul maxim al axului | 320 Nm |
| Consumul total de energie | 21 kVA |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2100 x 1750 x 1710 mm |
| Geutatea mașinii | 2800 kg |
| An fabricație: | 2002 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | |
| Diametrul de strunjire | 170 mm |
| Lungimea de strunjire | 350 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 42 mm |
| Capul revolver | da |
| Viteza axului | 0 - 6000 /min. |
| Geutatea mașinii | 2458 kg |
| An fabricație: | 2000 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fagor | CNC 8055 M |
| Diametrul de strunjire | 480 mm |
| Lungimea de strunjire | 1000 mm |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | 65 mm |
| Capul revolver | da |
| Diametru periferic peste ghidaje | 240 mm |
| Viteza axului | 100 - 4500 /min. |
| Numărul de poziții a sculelor (din care acționate) | 8/0 |
| Geutatea mașinii | 3000 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3030x1935x2022 mm |
| An fabricație: | 1999 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Yasnac | |
| Diametrul de strunjire | 450 mm |
| Lungimea de strunjire | 380 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 51 mm |
| Capul revolver | da |
| Deplasarea pe axa X | 215 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 400 mm |
| Geutatea mașinii | 4300 kg |
| An fabricație: | 2000 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Siemens | Sinumerik 840 D |
| Diametrul de strunjire | 200 mm |
| Lungimea de strunjire | 800 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 66 mm |
| Capul revolver | da |
| Geutatea mașinii | 6500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4770x 2220x 1950 mm |
| Viteza axului | 31 - 6300 /min. |
| Scule acționate | da |
| Numărul de poziții a sculelor (din care acționate) | 24(16) |
| An fabricație: | 2018 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | 0i-TF |
| Diametrul de strunjire | 450 mm |
| Lungimea de strunjire | 600 mm |
| Batiu inclinat/oblic | da |
| Alezaj ax' | 86 mm |
| Capul revolver | da |
| Diametru periferic deasupra batiului | 580 mm |
| Deplasarea pe axa X | 240 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 600 mm |
| Viteza axului | 10 - 4000 /min. |
| Puterea motorului principal | 15/11 kW |
| Avansul rapid | 20 m/min |
| Geutatea mașinii | 4500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3525x1851x1862 mm |