| 0i-TF | |
| Diametrul de strunjire | mm |
| 10000 | |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | no mm |
| nu | |
| 1600 | |
| Distanța dintre vârfuri | 10000 mm |
| 1 - 200 | |
| Viteză de alimentare | 1-3 m/min |
| 60 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 22000 kg |
| 55 000 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Equipped with:
- FANUC Oi TF+ Gen. 2023 ( with antivibration controll ) or Siemens CNC at request
- 4 linets
- Milling device
- Grinding device
- Ready in 6-7 from order confirmation
-1 year warranty
| An fabricație: | 1967 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul de strunjire | 1250 mm |
| 3000 | |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | 120 mm |
| nu | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 16000 kg |
| 1000 | |
| 7500x2500x2100 | |
| 25000 |
| An fabricație: | 2014 |
| Sistem de control | da |
| 0i Mate - MD | |
| Diametrul de strunjire | mm |
| 600 | |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | 180 mm |
| nu | |
| 600 | |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 1000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 3000 kg |
| 11 | |
| 2 - 160 | |
| 3000x1500x1500 | |
| 4000 |
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | da |
| Manual Plus 4110 | |
| Diametrul de strunjire | 820 mm |
| 2000 | |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | 128 mm |
| nu | |
| 0 - 1800 | |
| 530 | |
| 820 | |
| 28/22 | |
| 4900 | |
| 4000x1800x1863 |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | da |
| Diametrul de strunjire | mm |
| 10000 | |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | mm |
| nu | |
| 2400 | |
| 2020 | |
| Distanța dintre vârfuri | 10200 mm |
| 16760 x 3260 | |
| 60000 |
| An fabricație: | 2002 |
| Sistem de control | da |
| 2402 | |
| Diametrul de strunjire | 815 mm |
| 2000 | |
| Batiu inclinat/oblic | nu |
| Alezaj ax' | 137 mm |
| nu | |
| 5800 | |
| 4625 x 2250 x 1795 | |
| 450 |