| Înălțimea maximă a piesei de lucru | 1000 mm |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 1350 mm |
| 1180 | |
| 4000 | |
| Scule acționate | nu |
| Sinumerik 840D Sl | |
| nu | |
| 50 | |
| Rotația platoului de fixare | 0 - 194 /min |
| 5365 | |
| 1050 | |
| 900 | |
| 480(520) | |
| 4,5 | |
| Dimensiunile berbecului | 180 x 180 mm |
| 3700 x 2800 x 3780 | |
| 19000 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is after modernisation, ready to be installed, incl. modern
safety covers, tool cooling, pump tank with filter and chip conveyor, CE.
Controm system Siemens 840D controls the X axis (suport travel on the crossrail)
and Z travel (ram extension). The crossrail is then electrically adjusted
0-1150 mm
according to the height of the workpiece.
| An fabricație: | 2009 |
| Sistem de control | da |
| Sinumerik 840 D | |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 3200 mm |
| 3000 | |
| 14000 | |
| Înălțimea maximă a piesei de lucru | 2200 mm |
| 1155 | |
| Dimensiunile berbecului | mm |
| Scule acționate | nu |
| nu | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 14000 kg |
| 81 | |
| Suprafața de instalare a mașinii | dxšxv 7200x6400x6600 mm |
| An fabricație: | 2007 |
| Sistem de control | da |
| Sinumerik 840 D | |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 2500 mm |
| 2240 | |
| 10000 | |
| Înălțimea maximă a piesei de lucru | 1250 mm |
| 1000 | |
| Dimensiunile berbecului | mm |
| Scule acționate | nu |
| nu | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 10000 kg |
| 55 | |
| Suprafața de instalare a mașinii | dxšxv 7000x4400x5500 mm |
| 37900 |
| An fabricație: | 2010 |
| Sistem de control | da |
| 802 D si | |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 3300 mm |
| 3000 | |
| 18000 | |
| Înălțimea maximă a piesei de lucru | 2300 mm |
| Dimensiunile berbecului | 224 x 224 mm |
| Scule acționate | nu |
| 55 | |
| 5600x5300x5400 | |
| 48000 |
| An fabricație: | 2012 |
| Sistem de control | da |
| Sinumerik 840 D | |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 8000 mm |
| 6300 | |
| Înălțimea maximă a piesei de lucru | 4000 mm |
| 160000 | |
| Scule acționate | nu |
| nu | |
| 5000 | |
| 2500 | |
| 14470 x 11000 x 15000 | |
| 310000 | |
| ISO 50 |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 3300 mm |
| 3000 | |
| 18000 | |
| Înălțimea maximă a piesei de lucru | 2300 mm |
| Dimensiunile berbecului | 224 x 224 mm |
| Scule acționate | nu |
| nu | |
| Avansul de lucru | 0.05-5 mm/min |
| 2.5 | |
| 55 | |
| 5600x5300x5400 | |
| 48000 | |
| 1 - 92 |