| Forța nominală de deformare a presei | 150 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1020 x 1035 mm |
| 1970x2515x1300 | |
| 1870 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Speed Nr. 1 1600 mm / min.
Speed Nr. 2 120 mm / min. (pressing)
The machine is in good technical condition, under power.
| An fabricație: | 1978 |
| Forța nominală de deformare a presei | 63 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 620x500 mm |
| Puterea motorului principal | 22 kW |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Forța nominală de deformare a presei | 100 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 750x560 mm |
| 530x400 | |
| Puterea motorului principal | 15 kW |
| 1900x1200x3030 | |
| 5000 | |
| 500 | |
| Descarcarea | 360 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1959 |
| Forța nominală de deformare a presei | 10 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 500x400 mm |
| 450x280 | |
| Puterea motorului principal | 4 kW |
| 1300x1000x2220 | |
| 1100 | |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1984 |
| Forța nominală de deformare a presei | 160 t |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 900x630 mm |
| Puterea motorului principal | 17 kW |
| 7000 | |
| 200 | |
| Cursa culisei | 500 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Forța nominală de deformare a presei | 40 t |
| Pasajul între coloane | 800 mm |
| Cursa culisei | 360 mm |
| 2800 | |
| 1 700 × 1 100 × 2 800 mm | |
| Sistem de control | nu |