| Forța nominală de deformare a presei | 160 t |
| 1240x860 | |
| Inălțimea bridei | 450 mm |
| 80 | |
| Cursa culisei | 8-160 mm |
| 125 | |
| 18200 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The press is in excellent technical condition and can be tested.
| An fabricație: | 2017 |
| Forța nominală de deformare a presei | 250 t |
| 1120 x 800 | |
| 800 x 475 | |
| 110 | |
| 1350 x 2550 x 2915 | |
| 13000 | |
| 45 | |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Forța nominală de deformare a presei | 100 t |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1982 |
| Forța nominală de deformare a presei | 160 t |
| 1000 x 740 | |
| 25-160 | |
| 710 x 425 | |
| 100 | |
| 455 | |
| 11 | |
| 1380 x 1950 x 3350 | |
| 12 000 | |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 0 |
| Forța nominală de deformare a presei | 100 t |
| 1000x640 | |
| 10600 | |
| 90 | |
| 75-150 | |
| 6/10 | |
| 1725 x 2230 x 2970 | |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1983 |
| Forța nominală de deformare a presei | 250 t |
| 1120 x 800 | |
| Cursa culisei | 24-180 mm |
| 125 | |
| 1520 x 2770 x 3760 | |
| 18 060 | |
| 45 | |
| Sistem de control | nu |