| Diametrul maxim al țevii îndoite | 65 mm |
| Grosimea peretelui tubului | 2,2 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Geutatea mașinii | 4000 kg |
| Puterea motorului principal | 50 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 5 100 × 1 200 × 1 500 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good condition, testing possible by prior arrangement.
Max. bending angle: 190°
Max. bending radius: 220 mm
The Shuz Tung CNC65BRM-1 hydraulic tube bender is an efficient solution for precise metal forming in mass production. This robust machine enables complex spatial bending with high repeatability, ideal for demanding industrial applications. Advanced CNC control ensures a smooth processing workflow and minimal error rates. The machine is in good condition and remains fully available for testing and demonstration under power upon prior agreement to verify its operational capabilities.
| An fabricație: | 1999 |
| Diametrul maxim al țevii îndoite | 42 mm |
| Grosimea peretelui tubului | 6 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4000x650x1150 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2002 |
| Diametrul maxim al țevii îndoite | 18 mm |
| Grosimea peretelui tubului | 1 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Geutatea mașinii | 3900 kg |
| Puterea motorului principal | 8 kW |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2015 |
| Diametrul maxim al țevii îndoite | 76 mm |
| Grosimea peretelui tubului | 3 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 8900 x 1200 x 1850 mm |
| Geutatea mașinii | 4850 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2019 |
| Diametrul maxim al țevii îndoite | 76 mm |
| Grosimea peretelui tubului | 3 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 6000 mm |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 8900x1200x1850 mm |
| Geutatea mașinii | 4850 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2020 |
| Diametrul maxim al țevii îndoite | 76 mm |
| Grosimea peretelui tubului | 3 mm |
| Tipul acționării mașinii de indoit | Hydraulický |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 6000 mm |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 8900x1200x1850 mm |
| Geutatea mașinii | 4850 kg |
| Sistem de control | nu |