Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 2002 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 900 x 500 mm |
| Deplasarea pe axa X | 700 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 500 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 500 mm |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Viteza axului | 0 - 3150 /min. |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2220x2115x2120 mm |
| Geutatea mașinii | 2550 kg |
| An fabricație: | 1974 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 300 x 700 mm |
| Deplasarea pe axa X | 500 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 400 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 250 mm |
| Conicitatea axului | ISA 40 . |
| Puterea motorului principal | 3,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1450 x 1660 mm |
| Geutatea mașinii | 1550 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 630 x 300 mm |
| Deplasarea pe axa X | 400 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 170 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 220 mm |
| Încărcarea maximă a mesei | 120 kg |
| An fabricație: | 1996 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1400 x 400 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1360 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 630 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 500 mm |
| Încărcarea maximă a mesei | 450 kg |
| An fabricație: | 2022 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1372 x 254 mm |
| Deplasarea pe axa X | 900 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 380 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 380 mm |
| Conicitatea axului | NT40 . |
| Viteza axului | 75 - 3800 /min. |
| Geutatea mașinii | 1450 kg |
| An fabricație: | 1987 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 155 |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1000 x 500 mm |
| Deplasarea pe axa X | 700 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 550 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 500 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3900 x 3300 x 2100 mm |
| Geutatea mașinii | 3300 kg |
| An fabricație: | 2008 |
| Sistem de control | da |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1213 x 267 mm |
| Deplasarea pe axa X | 762 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 305 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 406 mm |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Viteza axului | 1 - 4000 /min. |
| Puterea motorului principal | 5,6 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1727 x 2184 x 2692 mm |
| Geutatea mașinii | 1315 kg |
| An fabricație: | 1986 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 600 x 300 mm |
| Deplasarea pe axa X | 450 mm |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Deplasarea pe axa Y | 300 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 350 mm |
| Viteza axului | 63 - 3150 /min. |
| Avans rapid pe axa X | 3000 m/min |
| Avansul rapid pe axa Y | 3000 m/min |
| Avansul rapid pe axa Z | 1500 m/min |
| Avansul de lucru | 16-800 (XY); 8-800 (Z) mm/min |
| Suprafața de instalare a mașinii | 1700 x 1800 x 1850 mm |
| Geutatea mașinii | 2500 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1000 x 520 mm |
| Deplasarea pe axa X | 800 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 500 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 400 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 1000 kg |
| Viteza axului | 40 - 2000 /min. |
| Conicitatea axului | SK40 . |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 600 x 300 mm |
| Deplasarea pe axa X | 450 mm |
| Conicitatea axului | SK 40 . |
| Deplasarea pe axa Y | 300 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 350 mm |
| Viteza axului | 63 - 3150 /min. |
| Suprafața de instalare a mașinii | 1700 x 1800 x 1850 mm |
| Geutatea mașinii | 2500 kg |
| An fabricație: | 1982 |
| Sistem de control | nu |
| Avansul pe axa X | 600 mm/min |
| Avansul pe axa Y | 320 mm/min |
| Avansul pe axa Z | 300 mm/min |
| An fabricație: | 2004 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 310 |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 800 x 400 mm |
| Deplasarea pe axa X | 500 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 400 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 400 mm |
| Conicitatea axului | ISO 40 . |
| Puterea motorului principal | 5,5 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 2210 x 2580 x 1910 mm |
| Geutatea mașinii | 2600 kg |