| Sistem de control Fanuc | |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 2000 x 1200 mm |
| Deplasarea pe axa X | 2160 mm |
| Pasajul între coloane | 1600 mm |
| Distanța dintre masă și traversă | mm |
| 1400 | |
| ISO 50 | |
| 30 - 3000 | |
| 5000 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
| An fabricație: | 2023 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 640 |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 6000 x 2500 mm |
| Deplasarea pe axa X | 6000 mm |
| Pasajul între coloane | 3200 mm |
| Distanța dintre masă și traversă | 1900 mm |
| ISO 50 | |
| 40 - 5500 | |
| 22000 | |
| 3200 | |
| 1250 | |
| 88000 | |
| Puterea motorului principal | 41 kW |
| Avansul rapid | 10 m/min |
| Consumul total de energie | 83 kVA |
| Avansul de lucru | 1-8000 mm/min |
| Dimensiunile berbecului | 500x450 mm |
| Pasajul maxim sub fața axului/arborelui | 1800 mm |
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | da |
| Sinumerik 840 D | |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1600x4000 mm |
| Deplasarea pe axa X | 4200 mm |
| Pasajul între coloane | mm |
| Distanța dintre coloane | 2100 mm |
| 10 000 | |
| 2300 | |
| 1000 | |
| ISO 50 | |
| 40 - 6000 | |
| 1050/1435 | |
| Avansul rapid | 10 m/min |
| Puterea motorului principal | 30/41 kW |
| Consumul total de energie | 79 kVA |
| 51000 | |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 10480 x 5200 x 6120 mm |
| An fabricație: | 1969 |
| Deplasarea pe axa X | 12000 mm |
| 5300 | |
| 4000 | |
| Puterea motorului principal | 100 kW |
| ISO 60- | |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 12000 / 4700 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2013 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 2000x1300 mm |
| Deplasarea pe axa X | 2000 mm |
| Pasajul între coloane | 1700 mm |
| Distanța dintre masă și traversă | 1225 mm |
| 1600 | |
| 1200 | |
| ISO 50 | |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 7580x5355x4043 mm |
| 25000 | |
| 0 - 10000 | |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| An fabricație: | 2003 |
| Sistem de control | da |
| M20 / MNC594 | |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 5000x3000 mm |
| Deplasarea pe axa X | 5100 mm |
| Pasajul între coloane | 3500 mm |
| Distanța dintre masă și traversă | 2000 mm |
| 3800 | |
| 1500 | |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 14000 x 7500 x 6400 mm |
| 125000 | |
| Axa C | 360 ° |
| Viteza de apropiere | 180 ° |
| 180 |