Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 2001 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 415 |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1300x305 mm |
| Deplasarea pe axa X | 760 mm |
| 381 | |
| 450 | |
| ISO 40 | |
| 10 - 4000 | |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Consumul total de energie | 15 kVA |
| 2400 | |
| 2354x2269x2190 |
| An fabricație: | 1994 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 415 |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1230x410 mm |
| Deplasarea pe axa X | 700 mm |
| 2500x2500x2450 | |
| 3200 | |
| SK 30 |
| An fabricație: | 1989 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1000x320 mm |
| Deplasarea pe axa X | 720 mm |
| 360 | |
| 420 | |
| ISO 40 | |
| Puterea motorului principal | 5,5 kW |
| 2310 | |
| 2560x2560x1820 |
| An fabricație: | 1985 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1400 x 400 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1000 mm |
| 400 | |
| 450 | |
| ISO 50 | |
| 10 - 1800 | |
| Puterea motorului principal | 7.5 kW |
| 3180 x 3310 x 2400 | |
| 4400 |
| An fabricație: | 1986 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1800 x 570 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1400 mm |
| 670 | |
| 500 | |
| Puterea motorului principal | 15 kW |
| 0 - 1400 | |
| 3060 x 3175 x 2620 mm | |
| 6500 |
| An fabricație: | 1985 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1400 x 400 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1000 mm |
| 400 | |
| 450 | |
| ISO 50 | |
| 10 - 1800 | |
| 3180 x 3310 x 2400 | |
| 4400 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 800 kg |
| 1500 |
| An fabricație: | 1978 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 2000x425 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1400 mm |
| 440 | |
| 450 | |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| 5170 | |
| 3920x2520 |
| An fabricație: | 1977 |
| Sistem de control | |
| 5000 | |
| 2600 x 2800 x 3000 |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1000x320 mm |
| Deplasarea pe axa X | 720 mm |
| 360 | |
| 420 | |
| ISO 40 | |
| Puterea motorului principal | 5,5 kW |
| 2310 | |
| 2560x2560x1820 |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1000x320 mm |
| Deplasarea pe axa X | 720 mm |
| 360 | |
| 420 | |
| ISO 40 | |
| Puterea motorului principal | 5,5 kW |
| 2310 | |
| 2560x2560x1820 |
| An fabricație: | 2003 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 320 x 1000 mm |
| Deplasarea pe axa X | 720 mm |
| 360 | |
| 420 | |
| ISO 40 | |
| 2560x2560x1820 | |
| 2310 | |
| 45 - 2240 |
| An fabricație: | 2019 |
| Sistem de control | nu |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1270 × 250 mm |
| Deplasarea pe axa X | 700 mm |
| ISO 40 | |
| 405 | |
| 390 |