| Lungimea maximă a piesei de lucru | 3000 mm |
| Lătimea maximă a piesei de lucru | 1500 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 10 mm |
| Puterea laserului | 1500 W |
| Fiber | da |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Machine is working condition, but disconnected, can be seen anytime.
Two interchangeable tables, auto focus, conveyor for collecting small pieces, gas filtration and exhausting system, Siemens Sinumerik 840D controll system.
| An fabricație: | 2007 |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 3000 mm |
| Lătimea maximă a piesei de lucru | 1500 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 20 mm |
| Puterea laserului | 3200 W |
| Fiber | nu |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 900 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 8800 x 6010 x 2400 mm |
| Geutatea mașinii | 12000 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2019 |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 3000 mm |
| Lătimea maximă a piesei de lucru | 1500 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 15 mm |
| Puterea laserului | 4000 W |
| Fiber | da |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 890 kg |
| Geutatea mașinii | 13000 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2015 |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 3000 mm |
| Lătimea maximă a piesei de lucru | 1500 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 12 mm |
| Puterea laserului | 750 W |
| Fiber | da |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2005 |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 3000 mm |
| Lătimea maximă a piesei de lucru | 1500 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 12 mm |
| Puterea laserului | 2000 W |
| Consumul total de energie | 71 kVA |
| Geutatea mașinii | 11500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 9800x5300x2000 mm |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2018 |
| Lungimea maximă a piesei de lucru | 4000 mm |
| Lătimea maximă a piesei de lucru | 2000 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 20 mm |
| Puterea laserului | 4000 W |
| Fiber | nu |
| Geutatea mașinii | 14500 kg |
| Sistem de control | nu |