| Diametrul axului de lucru/principal | 100 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1500 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 1250 mm |
| Viteza axului | 7 - 1120 /min. |
| Răcire prin ax | nu |
| Extensia axului - axa W | mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1800 mm |
| Magazia de scule | nu |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei rotative | 1200x1200 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is after medium repair.
Tool clamping MUN.
Geometrically it is very good (excellent)
The machine is painted grey and white.
Rulers and measuring TS-max company Jirka, without ROD in the middle of the table. Optics.
New telescopes Z,X.
New screw+nut X.
Replaced bearings in main motor.
Lubrication repaired. New wipers.
| An fabricație: | 1995 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul axului de lucru/principal | 100 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1600 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 1120 mm |
| Viteza axului | 0 - 1120 /min. |
| Răcire prin ax | nu |
| Extensia axului - axa W | 900 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1250 mm |
| Magazia de scule | nu |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1250 x 1250 mm |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 3000 kg |
| Consumul total de energie | 15 kVA |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| Geutatea mașinii | 14000 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul axului de lucru/principal | 100 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1600 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 1120 mm |
| Viteza axului | 7 - 1120 /min. |
| Răcire prin ax | nu |
| Extensia axului - axa W | 900 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1250 mm |
| Magazia de scule | nu |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
| Încărcarea maximă a mesei | 3000 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| Geutatea mașinii | 14000 kg |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Consumul total de energie | 17 kVA |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1250 x 1250 mm |
| Diametrul plăcii anterioare | 600 mm |
| Diametrul maxim al strunjirii frontale | 900 mm |
| An fabricație: | 2004 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul axului de lucru/principal | 100 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1600 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 1120 mm |
| Viteza axului | 0 - 1120 /min. |
| Răcire prin ax | nu |
| Extensia axului - axa W | 900 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1250 mm |
| Magazia de scule | nu |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1250 x 1250 mm |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 3000 kg |
| Consumul total de energie | 15 kVA |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| Geutatea mașinii | 14000 kg |
| An fabricație: | 2018 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | 0i-MF |
| Diametrul axului de lucru/principal | 130 mm |
| Deplasarea pe axa X | 3657 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 3048 mm |
| Viteza axului | 10 - 3000 /min. |
| Răcire prin ax | da |
| Presiunea de răcire | 20 bar |
| Extensia axului - axa W | 730 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1820 mm |
| Magazia de scule | da |
| Numărul de lăcașuri in magazia de scule | 40 |
| Conicitatea axului | CAT 50 . |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei rotative | 1524 x 4013 mm |
| Încărcarea maximă a mesei | 20000 kg |
| Puterea motorului principal | 37/45 kW |
| Geutatea mașinii | 41730 kg |
| An fabricație: | 1991 |
| Sistem de control | nu |
| Diametrul axului de lucru/principal | 100 mm |
| Deplasarea pe axa X | 1600 mm |
| Deplasarea pe axa Y | 1120 mm |
| Viteza axului | 0 - 1200 /min. |
| Răcire prin ax | nu |
| Extensia axului - axa W | 900 mm |
| Deplasarea pe axa Z | 1250 mm |
| Magazia de scule | nu |
| Conicitatea axului | ISO 50 . |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei | 1250 x 1250 mm |
| Încărcarea maximă a mesei | 3000 kg |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| Geutatea mașinii | 14 000 kg |