| CNC 8065 | |
| Deplasarea pe axa X | 2000 mm |
| 1200 | |
| 0 - 6000 | |
| 1630 | |
| 800 | |
| da | |
| 40 | |
| ISO 50 | |
| 20000 | |
| Numărul axelor acționate | 6 |
| Diametrul maxim de găurire | 5-40 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
Machine under power
| An fabricație: | 1995 |
| Sistem de control | nu |
| 100 | |
| Deplasarea pe axa X | 1600 mm |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| nu | |
| 900 | |
| 1250 | |
| nu | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 3000 kg |
| Consumul total de energie | 15 kVA |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| 14000 |
| An fabricație: | 1992 |
| Sistem de control | nu |
| 100 | |
| Deplasarea pe axa X | 1500 mm |
| 1250 | |
| 7 - 1120 | |
| nu | |
| 1800 | |
| nu | |
| ISO 50 | |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei rotative | 1200x1200 mm |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| 100 | |
| Deplasarea pe axa X | 1600 mm |
| 1120 | |
| 7 - 1120 | |
| nu | |
| 900 | |
| 1250 | |
| nu | |
| ISO 50 | |
| 3000 | |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| 14000 | |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Consumul total de energie | 17 kVA |
| 1250 x 1250 | |
| Diametrul plăcii anterioare | 600 mm |
| 900 |
| An fabricație: | 2004 |
| Sistem de control | nu |
| 100 | |
| Deplasarea pe axa X | 1600 mm |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| nu | |
| 900 | |
| 1250 | |
| nu | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 3000 kg |
| Consumul total de energie | 15 kVA |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| 14000 |
| An fabricație: | 2018 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Fanuc | 0i-MF |
| 130 | |
| Deplasarea pe axa X | 3657 mm |
| 3048 | |
| 10 - 3000 | |
| da | |
| 20 | |
| 730 | |
| 1820 | |
| da | |
| 40 | |
| CAT 50 | |
| Suprafața de prindere/fixare a mesei rotative | 1524 x 4013 mm |
| 20000 | |
| Puterea motorului principal | 37/45 kW |
| 41730 |