| Sistem de control Haco | |
| Lungimea maximă de tăiere | 3050 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 8 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good condition; testing is possible.
The HACO HSLX 3008 guillotine shears represent a robust hydraulic solution for precise and efficient sheet metal cutting in metal fabrication. This machine is an ideal choice for operations requiring reliability when cutting long formats, ensuring high repeatability and operator comfort thanks to the integrated Haco control system. The hydraulic drive guarantees smooth operation and sufficient power for processing thicker materials, significantly increasing productivity and the quality of the final workpieces.
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 3100 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 6 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Numărul de curse | 20 /min |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3900x2560x1560 mm |
| An fabricație: | 1990 |
| Sistem de control | da |
| Lungimea maximă de tăiere | 3150 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 16 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 43 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Geutatea mașinii | 16 300 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Cursa limitatorului posterior | 500 mm |
| Puterea motorului principal | 2,2 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1620x1403x1190 mm |
| Geutatea mașinii | 1600 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2015 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haco | |
| Lungimea maximă de tăiere | 3100 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 13 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 22 kW |
| Geutatea mașinii | 9500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4000x2500x2300 mm |