| Lungimea maximă de tăiere | 3150 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 25 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4150 x 2650 x 2650 mm |
| Geutatea mașinii | 25 000 kg |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good condition; testing is possible.
The CNTA 3150/25 A hydraulic plate shears from the renowned manufacturer Stroje a zariadenia Piesok represent a robust solution for precise and powerful sheet metal cutting in engineering production. This machine is ideal for operations requiring reliability during the heavy-duty cutting of thick materials. Thanks to their design and hydraulic drive, the shears ensure high rigidity and stability, which directly translates into the quality and geometric accuracy of the cut, thereby increasing the efficiency of material preparation for further processing.
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 3100 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 6 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Numărul de curse | 20 /min |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3900x2560x1560 mm |
| An fabricație: | 1990 |
| Sistem de control | da |
| Lungimea maximă de tăiere | 3150 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 16 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 43 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Geutatea mașinii | 16 300 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Cursa limitatorului posterior | 500 mm |
| Puterea motorului principal | 2,2 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1620x1403x1190 mm |
| Geutatea mașinii | 1600 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2000 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haco | |
| Lungimea maximă de tăiere | 3050 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 8 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |