| Lungimea maximă de tăiere | 3100 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 6 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Geutatea mașinii | 7250 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4980 x 2200 x 2225 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good condition; testing is possible.
These ERMAKSAN CNC HVR 3100 x 6 hydraulic guillotine shears represent a modern solution for precise sheet metal cutting in metal fabrication. Thanks to the advanced CNC control system, they allow for quick machine setup and efficient material processing with high repeatability. The machine is ideal for operations requiring reliability and clean cuts in medium-duty applications. Its robust construction ensures stability during operation, while intuitive controls increase the overall productivity of your workshop or production facility.
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 3100 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 6 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 11 kW |
| Numărul de curse | 20 /min |
| Geutatea mașinii | 5500 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3900x2560x1560 mm |
| An fabricație: | 1990 |
| Sistem de control | da |
| Lungimea maximă de tăiere | 3150 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 16 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |
| Puterea motorului principal | 43 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4240 x 2520 x 2570 mm |
| Geutatea mașinii | 16 300 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Sistem de control | nu |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Cursa limitatorului posterior | 500 mm |
| Puterea motorului principal | 2,2 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 1620x1403x1190 mm |
| Geutatea mașinii | 1600 kg |
| An fabricație: | 0 |
| Lungimea maximă de tăiere | 1250 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 3 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Mechanický |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2000 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haco | |
| Lungimea maximă de tăiere | 3050 mm |
| Grosimea maximă a tablei | 8 mm |
| Tipul acționării al foarfeci | Hydraulický |