| 300 | |
| 200 | |
| 200 | |
| 1300x1200x2300 | |
| 1100 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 60 kg |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good technical condition, possible to test under power.
| An fabricație: | 2017 |
| 600 | |
| 400 | |
| 400 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 1000 kg |
| 100 | |
| Dimensiunile maxime ale piesei de lucru | 1000x700x400 mm |
| 1600 x 2700 x 2858 | |
| 4200 | |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2014 |
| 1000 | |
| 600 | |
| 500 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 4500 kg |
| Sistem de control | da |
| 6000 | |
| 1250x750 |
| An fabricație: | 2015 |
| 600 | |
| 500 | |
| 300 | |
| 875 | |
| 750x300 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 300 kg |
| 1345×940×2040 | |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2006 |
| 350 | |
| 270 | |
| 270 | |
| 550 × 350 | |
| 2300x1600x2400 | |
| 1600 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 500 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 2017 |
| 600 | |
| 400 | |
| 400 | |
| 1000 | |
| 700 | |
| 400 | |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 100 kg |
| 4 | |
| Axa C | ° |
| 4400 | |
| Sistem de control | da |
| 800x600 |