| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| 900 x 500 | |
| Deplasarea pe axa X | 740 mm |
| 500 | |
| 500 | |
| 1 - 12000 | |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| nu | |
| SK 40 | |
| 500 | |
| da | |
| 16 | |
| 2760 x 2500 x 2400 | |
| 7300 |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
| An fabricație: | 2025 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| Deplasarea pe axa X | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| da | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| š3000 (včetně van) x d2700 x v2940mm | |
| 5500 | |
| da | |
| 24 |
| An fabricație: | 2005 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| 600x1000 | |
| Deplasarea pe axa X | 630 mm |
| 560 | |
| 560 | |
| 0 - 12000 | |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| da | |
| HSK 63 | |
| 600 | |
| 24 | |
| Puterea motorului principal | 15/10 kW |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 500 kg |
| 7500 | |
| cca 3000x2880x2340 (přepravní výška) |
| An fabricație: | 2024 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 620 |
| 1300 x 600 | |
| Deplasarea pe axa X | 1000 mm |
| 600 | |
| 660 | |
| 0 - 10000 | |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| da | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| 2700 x 3000 x 2940 | |
| 5500 | |
| da | |
| 24 |
| An fabricație: | 2011 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Heidenhain | TNC 530 |
| 1300 x 600 | |
| Deplasarea pe axa X | 1016 mm |
| 610 | |
| 710 | |
| 0 - 10000 | |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| da | |
| ISO 40 | |
| da | |
| 24 | |
| 5500 |
| An fabricație: | 2022 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Haas | |
| 500 | |
| Deplasarea pe axa X | 762 mm |
| 508 | |
| 508 | |
| 0 - 8100 | |
| Numărul axelor acționate | 5 |
| da | |
| 20 | |
| ISO 40 | |
| da | |
| 30+1 | |
| -35/120 | |
| Axa C | 360 ° |
| 300 | |
| 122 | |
| 6463 |